Táborok, Nyári programok

Iskolánk az alábbi táborokat ajánlja:

si

SÍTÁBOR GERLITZENEN

Kedves Szülők, Gyerekek!

Idén is Gerlitzenre szervezzük az iskolai sítábort

2017. március 2 - március 7. között.

A szállás Karinthiában, az Ossiacher tó partján lévő Feriendorf háromcsillagos szállodában, 4-6-7 fős összkomfortos apartmanokban lesz. A szálláson az elhelyezéskor igyekszünk minden igényt figyelembe venni, de nem tudjuk garantálni a családok külön elhelyezését.

A közelben található Gerlitzen síparadicsom, melynek pályáin mindenki megtalálhatja a sítudása szerinti legmegfelelőbb lejtőt.

Tanulóink tudásuknak megfelelő síoktatáson vehetnek részt.

Az árak tartalmazzák:a szállást, a félpanziót, a kiválasztottsíbérlet árát, wellness használatot, regisztrációs díjat és a végtakarítás díját is, a Nord bérlethez ingyenes kezdő sí- vagy snowboard felszerelést. Bukósisakot itthonról kell vinni!

Az árak nem tartalmazzák az útiköltséget és a biztosítást, melyet csoportosan kedvezményes áron tudunk megkötni.

A helyszínen fizetendő még:

• 16 éves kor felett 1,5 Euro/fő/éj idegenforgalmi adó = 7,5 Euro.

Jelentkezni október 17 –ig

100 Euro/fő előleg befizetésével és az adatlap kitöltésével lehet. Az esetleges kellemetlenségek elkerülése érdekében a jelentkezéseket az igazgatóhelyettesi irodában

hétköznap 7:30-tól 9 óráig fogadjuk.(Illetve telefonos egyeztetés után egyéni időpontban ugyanitt)

Október 1. után a fennmaradó helyekre az iskola volt tanulói és külsősök is jelentkezhetnek. A jelentkezéseket az előlegek befizetésének sorrendjében fogadjuk el.

Papp Erzsi (26/ 342-266) és Dömötör Kati

Nyári természetkutató tábor - Új formában

Célunk: A Duna- Ipoly Nemzeti Park távolabbi területeinek megismerése, bejárása.
Ideje: 2017. június 19-23. / 5 egynapos túrát tervezünk Pest megye különböző részeire Minden nap az iskolától indulnánk, különbusszal .
Néhány tervezett helyszín: Pilisszentiván, Ócsa, Királyrét, Farmos, Sas-hegy.
Költségek: busz, belépő, szakvezetés- szervezés folyamatban, árat később tudunk mondani.
Étkezés: tarisznyából.

Várjuk a jelentkezéseket! Nádas Kati néni és Papp Erzsi néni

uszas

ÚSZÓTÁBOR - 2017. nyár

A Szentistvántelepi Iskola Diáksport Egyesületének szervezésében napközis úszótábort hirdetünk.

A táborban naponta kétszer van úszásoktatás. A gyerekeket tudásszintjüknek megfelelő csoportokba osztva oktatjuk.

Az ebédet a szomszédos étteremben, az uzsonnát helyben kapják a gyerekek.

Utazás: külön busszal az iskolától az uszodába és vissza.

A napközis tábor helye: Császár-Komjádi Sportuszoda

A napközis tábor ideje:

I. turnus: 2017. június 19-23.

II. turnus: 2017. június 26-30.

A napközis tábor összköltsége (22.000,- Ft) tartalmazza az ebédet, uzsonnát, a napi kétszeri úszásoktatás díját, az uszoda bérleti díját és az utazás költségét és a kísérést.

A tábor költsége testvéreknek, ha egy turnisba érkeznek: 19.500,- Ft/hét/gyermek

A pályázati lehetőségeket is kihasználva - egyéni elbírálás alapján - az arra rászorultakat a SZIDE támogatni kívánja.
A nagy érdeklődésre való tekintettel a jelentkezéseket a befizetések sorrendjében fogadjuk el.

Érdeklődni és jelentkezni lehet június 10-ig Holczapfel Kriszti néninél és Szabó Laci bácsinál..

2017. nyarán is lesz vízitábor!

Evezz velünk a Szigetközben 2017. július 9-15. között!

Az útvonal csodálatos tájakon vezet keresztül. Sátorban alszunk, nagyokat játszunk, métázunk, fürdünk.

A túraterv: Ördögszigeti tavak, Tejfalusi mellékágrendszer, Doborgazi strand, Denkpáli hallépcső…

Részvételi díj: 32 000 Ft, (amely tartalmazza a kenuk és a mentőmellények bérleti díját, napi 2x-i étkezést, camping költséget, szakszerű túravezetést). A részvételi díj az útiköltséget nem tartalmazza.

vizitabor

Jelentkezni május 30-ig 20 000 Ft/fő előleg befizetésével lehet a testnevelőknél. A fennmaradó összeget június 15-ig kell befizetni. A 18 éven aluliaknak úszómesteri igazolás szükséges.

Ha szereted a természetet és a jó társaságot, gyere velünk!

Szeretettel várunk benneteket!
Papp Erzsi néni és Dömötör Kati néni

Nyári napközis tábor 2013. nyara

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Budakalász Város Önkormányzat a 2013. június 17-tól 2012. augusztus 30-ig tartó nyári szünet idejére az általános iskolás gyermekek részére napközbeni ellátást szervez.
A tanulók nyári napközis ellátásának szervezését a 15/1998.(IV.30) NM rendelet 51.§. szabályozza.
A nyári napközis tábor programja: délelőttönként kulturális- és sportprogramok, kirándulások, vetélkedők, délutánonként kézműves foglalkozások, lehetőség szerint hetente egy külsős program szervezésével. A nyári napközi házirendje minden jelentkező számára kötelező érvényű.

Nyári napközis tájékoztató és jelentkezési lap innen letölthető >>>

A nyári napközi házirendje innen letölthető >>>