cserko suli nev

Dolgozóink és fogadóórák

PEDAGÓGUSOK Beosztás Fogadóóra "A" hét Fogadóóra "B" hét
kovacskristf

Kovács Kristóf Áron
"Kristóf bácsi"
igazgató
angol nyelv, történelem

Kedd: 14.00 - 16.00 óráig

Kedd: 14.00 - 16.00 óráig

rita2

Németh Rita
"Rita néni"
felsős igazgatóhelyettes
magyar nyelv és irodalom, könyvtárostanár

Hétfő: 14.00 - 16.00 óráig Hétfő: 14.00 - 16.00 óráig
székelyné1x

Székelyné Dömötör Katalin
"Dömötör Kati néni"
alsós igazgatóhelyettes
testnevelés
az 5.c osztályfőnöke

Péntek: 13.00 - 15.00 óráig Péntek: 13.00 - 15.00 óráig


Alsó tagozaton tanítók:

fodoreszter2

Fodor Eszter
"Eszter néni"
az 1.b osztály tanító nénije 

irozsuzsi

Gabuláné Író Zsuzsanna
"Író Zsuzsa néni"
a 4.c osztály tanító nénije 
alsó tagozatos munkaközösség-vezető

gazdagi

Gazdag István
"István bácsi"
a 3.b osztály tanító bácsija

lany2 Grósz Bettina
"Betti néni"
a 4.a osztály tanító nénije
gjudit Habicsné Ágoston Judit
"Judit néni"
az 1.a osztály tanító nénije
benedeke Hamdiné Benedek Eszter
"Benedek Eszti néni"
a 4.c osztály tanító nénije
harmatiancika2 Harmati Imréné
"Anci néni"
a 3.a osztály tanító nénije 
holczi Holczapfel Krisztina
"Kriszti néni" 
a 3.b osztály tanító nénije
 
lany2

Horváth Réka
"Réka néni" 
az 1.b osztály tanító nénije

jolsvaifrigyes

Jolsvai Frigyes
"Frici bácsi"
a 2.b osztály tanító bácsija

kenderesiildi2

Kenderesi Ildikó
"Kenderesi Ildi néni"
a 2.a osztály tanító nénije 

timi1

Kissné Pordán Tímea
"Timi néni"
a 4.c osztály tanító nénije
a délutános tanítók munkaközösségének a vezetője

 fatime Dr. Lenhardtné Kwaysser Fatime
"Fatime néni"
a 2.c osztály tanító nénije
neszdelikati Neszádeli Katalin
"Neszádeli Kati néni"
a 2.c osztály tanító nénije
 pakot andi Pakot Péterné
"Pakot Andi néni"
a 3.c osztály tanító nénije
palasti zsuzsa Palásti Zsuzsanna
"Zsuzsa néni"
a 3.a osztály tanító nénije
pappn kati Dr. Pappné Zsilák Katalin
"Zsilák Kati néni"
a 2.b osztály tanító nénije
lee kati Simonné Leé Katalin
"Leé Kati néni"
a 4.b osztály tanító nénije
tnde

Sinkovicsné Etter Mária Tünde
"Etter Tünde néni"
a 3.c osztály tanító nénije
angoltanár

vargaedit Vargáné Benedek Edit
"Edit néni"
a 4.a osztály tanító nénije 
voroskriszti2 Vörös Balázsné
"Vörös Kriszti néni"
az 1.a osztály tanító nénije 
zdorcili

Zádor Cecília
"Cili néni" 
a 2.a osztály tanító nénije

   

A felső tagozat tanárai:

 

Fogadóóra "A" hét

 

Fogadóóra "B" hét

img 4916

Baloghné Hellinger Éva
"Hellinger Éva néni"
tanulószoba
gyermek- és ifjúságvédelmi felelős

barczakati2

Barcza Lászlóné
"Barcza Kati néni"
magyar nyelv és irodalom
a 8.a osztályfőnöke

beckerbara  Becker Barbara
"Bara néni"
testnevelés
lany  Bugát Tünde
"Bugát Tünde néni"
informatika, matematika
erlichj

Erlich József
"Józsi bácsi"
technika

horvatherzsi

Horváth Erzsébet
"Horváth Erzsi néni"
magyar nyelv és irodalom, erkölcstan

jeligergo2

Jeli Gergely
"Gergő bácsi"
történelem, honismeret
a 8.a osztályfőnök-helyettese

kincses ildi

Kincses Ildikó
"Kincses Ildi néni" 
matematika, fizika,
természettudományos gyakorlatok
az 5.b osztályfőnöke 

kocsiskati

Kocsis Katalin
"Kocsis Kati néni" 
német nyelv, történelem, földrajz

mrfimagdi

Márfiné Tóth Magdolna
"Magdi néni"
német nyelv (alsó és felső tagozaton is)

martinijudit

Martini Andrásné
"Judit néni"
angol nyelv
a 6.b osztályfőnöke
a Diákönkormányzatot segítő pedagógus

mozergabi2

Nagyné Mózer Gabriella
"Mózer Gabi néni"
matematika
az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
a 7.a osztályfőnöke 

nadaskati2

Nádasné Kárpáti Katalin
"Nádas Kati néni"
természetismeret, földrajz, biológia
a felsős munkaközösség vezetője
az 5.a osztályfőnöke 

papperzsi uj2

Pappné Kotroczó Erzsébet
"Papp Erzsi néni"
testnevelés, gyógytestnevelés
a 7.b osztályfőnöke
a sport és szabadidő munkaközösség vezetője

lany2

Séra Anna
"Anna néni"
ének-zene

sinkovitsg

Sinkovits Gabriella
"Sinkovits Gabi néni"
angol nyelv 
az idegen nyelvi munkaközösség vezetője
a 6.a osztályfőnöke 

fiu

Szabó Márton László
"Laci bácsi"
testnevelés
a 8.b osztályfőnöke

gorcsandi Szabóné Göröcs Andrea
"Göröcs Andi néni"
angol nyelv
a felső tagozaton a tanulószoba vezetője
lany2

Szanyi Krisztina
"Kriszta néni"
angol nyelv
az 5.c osztályban a tanulószoba vezetője

tkeferi2

Tőke Ferenc
"Tőke Feri bácsi" 
rajz és vizuális kultúra

wettsteinetelka

Wettstein Andrásné
"Etelka néni" 
kémia, tánc és dráma, színjátszókör


A segítők: 

bezzegagi Bezzeg Ágnes
"Ági néni"
könyvtáros
tatain hetnyi anik Tatainé Hetényi Anikó
"Anikó néni"
gyógypedagógus 
langgyorgyi


Láng Györgyi
"Györgyi néni"
iskolapszichológus 

lang.gy74@gmail.com



Technikai dolgozók:

fiu2

Bíró Krisztián
a legszolgálatkészebb iskolatitkár
 

molnarkata

Molnár Kata
"Kata"
gazdasági ügyintéző
marika Fekete Istvánné 
"Marika néni"
konyhai dolgozó
benkelaci Benke László 
"Laci bácsi"
karbantartó
rofricskati2 Rofricsné Vajda Katalin
"Rofrics Kati néni"
konyhai dolgozó
Tovább a kategóriában: